• הדפסה על כפכפי אצבע

כפכפים ממותגים

  • הדפסה על כפכפים – אידאלי לחלוקה בחתונות ואירועי חברה.
  • מגיע במגוון רחב של מידות.
  • ניתן למיתוג בהדפסה.
  • מידות: 35 – 45 לפי בחירה.
  • מק"ט מוצר – yb712

להזמנות – 0722-11-22-72

יצירת קשר זריזה

תיאור

הדפסה על כפכפים

טרנד שתופס תאוצה והביקוש עולה משנה לשנה הוא הדפסה על כפכפים לחלוקה באירועים, לחלוקה לעובדי חברה בימי כיף ועוד. כאשר האורחים שלכם מתעייפים מנעלי העור הקשים או העקבים הגבוהים זה בדיוק הזמן לחלק כפכפים ממותגים עם הקדשה אישית שלכם לכל האורחים או לחלופין כאשר חברה מארגנת יום כיף לעובדים מעניקים לכל עובד בתחילת האירוע נעלי אצבע ממותגים בלוגו החברה.

הזמנת כפכפים ממותגים – תהליכים ושלבים

כאשר החלטתם לבצע הדפסה על כפכפים עם הקדשה אישית שלכם או של החברה שלכם עליכם ליצור איתנו קשר בטלפון – 0722-11-22-72 או להשאיר פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם ונשלח לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד לאחר שתאשרו לנו את הצעת המחיר עליכם לשלוח לנו את קובץ ההדפסה אותו תרצו על הכפכפים הממותגים ואנו נדפיס עבורכם את הקובץ על גבי הכפכפים והנה יש לכם כפכפים ממותגים מושלמים!!

 

הדפסה על כפכפים

הדפסה על כפכפים – היכן להדפיס

על גבי הכפכפים נהוג להדפיס את ההקדשה האישית שלכם או לוגו החברה שלכם בעקב הכפכף ישנם כאלו המבקשים גם להדפיס משפט קצר או סלוגן החברה ולמקם אותו באזור הקדמי של הכפכפים מצד ימין לאצבעות. שימו לב כי לא ניתן להדפיס על גבי הגומי התופס את כף הרגל למשטח הכפכף אלא אך ורק על משטח הכפכפים בלבד.

כפכפים ממותגים – מוצר שכולם יכולים להרשות לעצמם

הזמנת מוצרי פרסום, קידום מכירות או מוצרים לחלוקה לאורחים באירועים לרוב מתחיל ונגמר בתקציב ולכן המון מוצרים שיכולים להיות הכי מדליקים ומגניבים ברחבת הריקודים או באירועי כיף של חברות וארגונים נפסלים עקב העלות הגבוהה של המוצר הממותג כאשר מחלקים בכמויות גדולות ולהרבה אנשים אך בהדפסה על כפכפים אין הדבר כך וזאת מכיוון שעלות הכפכפים + הדפסה לרוב תהיה במחיר עממי לחלוטין שכל אחד יכול להרשות לעצמו להזמין כפכפים כאלו בסיטונאות וחלקם למאות אנשים וזו אחת הסיבות שהדפסה על כפכפים תופסת תאוצה והמכירות של המוצר הנ"ל עולה משנה לשנה יותר ויותר.

אולי יעניין אתכם:

מהו הזמן המתאים ביותר לחלוקת כפכפים ממותגים?

כאשר מדובר באירועים משפחתיים או באירועים בהם ישנה רחבת ריקודים נהוג לחלק את הכפכפים הממותגים באמצע האירוע לא בתחילת האירוע כיוון שרוב האורחים עדיין רוצים להרגיש בלבוש אלגנטי ויפה אך גם לא בסוף האירוע כיוון שאנו רוצים שהאורחים יהנו מהמוצר וישתמשו בו לכן הזמן המתאים ביותר לחלוקת הכפכפים הוא באמצע האירוע לעומת זאת באירועי חברה וימי כיף של ארגונים שונים כדאי מאוד לחלק את הכפכפים הממותגים בתחילת היום כך העובדים, הלקוחות או האורחים של האירוע מרגישים כי עליהם לעבור ללבוש פחות פורמלי ויותר משוחרר המתאים לרוח היום כיף שהחברה ארגנה להם, בנוסף הם יזכו להנות מהמוצר זמן רב לאורך כל היום.

במידה ועדיין יש לכם שאלות אנו פה לעזור לכם – צרו איתנו קשר בטלפון ונשמח לסייע 0722-11-22-72