• מטקות ממותגות ירוק
  • מטקות עם לוגו צבע אדום
  • מטקות לחוף כחול

מטקות

מק"ט – yb6917

  • זוג מטקות עץ עם כדור תואם.
  • מגוון צבעים.
  • ידית פלסטיק לנוחות מרבית.
  • ניתן למיתוג על ידי הדפסה.
  • מוצר פרסומי מוביל לעונת הקיץ!

להזמנות – 0722-11-22-72

דגם נוסף של מטקות שעשוי לעניין אתכם:

מטקות עם הדפס משחקים

יצירת קשר זריזה

תיאור

מטקות ממותגות – מוצר פרסום מוביל!

מטקות המשחק הישראלי האהוב על כולנו הוא בהחלט מוצר מוביל בתחום מוצרי הפרסום כיוון שמטקות עם לוגו יהיו מאוד בולטות לעין ויתנו חשיפה מקסימלית למוצר, כולם יאהבו לקבל אותו ואף אחד לא יסרב לקבלת מטקות ממותגות וכמו"כ נורא קל לבצע הדפסה על מטקות והוא לא מוצר מאוד יקר. כל היתרונות עם מיתוג מטקות חוף!

הדפסה על מטקות – כיצד?

לאחר שקיבלתם החלטה שאתם מעוניינים בהדפסה על מטקות אתם תיבחרו את סוג המטקות המתאימות לכם במיוחד ואת הצבע המתאים לכם ותקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד, לאחר מכן תשלחו אלינו את לוגו החברה שלכם ואנו נבצע עבורכם הדמיה למטקות ממותגות עם לוגו החברה שלכם ורק לאחר שאתם תאשרו לנו את ההדמיה אנו נוריד להדפסה את המטקות שלכם.

מטקות ממותגות – חלוקה לעובדים ולקוחות

אם אתם מחפשים מתנה מקורית, שימושית ומגניבה מטקות עם לוגו החברה שלכם בהחלט תהיה בחירה מעולה! היא יכולה להיות מתנה למטרות רבות כגון: כאות הערכה לעובדים, כחלק ממאמצי שימור לקוחות, לעובדים מצטיינים ועוד. כאשר תחלקו את המטקות הממותגות תרוויחו בכך 2 דברים עיקרים, הראשון – העובד או הלקוח שלכם שיהיה שבע רצון מכם ומהחברה שלכם והשני היא חשיפת המותג של החברה שלכם כאשר אתם מבצעים הדפסה על מטקות והמותג נראה לעיני כולם. בהענקת מטקות ממותגות או כל מתנה אחרת תעניקו להם גם תשומת לב וגם תיידעו אותם עד כמה ערך ישנו לשיתוף הפעולה ביניכם.

מטקות עם הדפס משחק

 

 

 

 

 

 

 

 

מטקות ממותגות לאירוע חברה וימי כיף תחת כיפת השמיים

מעבר לחלוקת מתנה לעובדים או לקוחות יש גם חלוקת "אווירה" המהווה ערך מוסף למתנה שלכם ומטקות ממותגות כמוצר עונתי של עונת הקיץ בהחלט עושה את העבודה ומוסיף אווירה של כיף, צבעוניות ושעשוע. ימי הכיף של החברות נתפס כיום צבעוני ומשעשע ולכן מטקות עם לוגו החברה שלכם מומלץ מאוד לימי כיף תחת כיפת השמיים!

מגוון של אפשרויות תחת מקום אחד – יעל בר האתר המוביל למוצרי פרסום

כאשר החלטתם שאתם מעוניינים לחלק מתנות מגניבות הקשורות בעונת הקיץ בדרך כלל מצרפים כמה מתנות קטנות לכדי מתנה אחת גדולה לדוגמא: חבילת משחקים לים הכוללת מטקות עם לוגו, שש-בש ממותג וכדור ים ממותג. כך שמעבר להענקת מטקות ממותגות ללקוחות או העובדים שלכם תוכלו למצוא באתר שלנו עוד מגוון רחב של מוצרי פרסום לקיץ אשר כולם ניתנים למיתוג עם לוגו החברה שלכם. בהצלחה!

אולי גם יעניין אתכם:

נשמח להיות בקשר – 0722-11-22-72