• אפוד זוהר לילדים

אפוד זוהר לילד

  • אפוד זוהר במידה קטנה עבור ילדים
  •  מגיע עם פסים מחזירי אור לבטיחות מרבית
  •  ניתן לסגור את האפוד עם סגירת צמדן
  • אידיאלי במיוחד לרכישה עבור משמרות הזהב
  • משקל הבד 120 גרם
  • אפשרות למיתוג בדפוס משי, סובלימציה או פרוצס

להזמנות – 0722-11-22-72

יצירת קשר זריזה

תיאור

אפודים זוהרים לילדים – למה אתם צריכים את זה?

אפודים זוהרים לילדים זהו מוצר הנרכש בדרך כלל על ידי ביתי ספר וארגונים המעבירים סדנאות לבטיחות בדרכים כמו כן האפוד יכול להתאים לשלל פעילויות בנושא גם עבור ילדי גן ובתי הספר היסודיים. האפודים אידאלים מאוד לקנייה עבור משמרות הזה"ב ומעניק לילד בולטות בשטח דבר המהווה בטיחות מרבית עבורם.

אפודים זוהרים לילדים

האם ניתן לבצע הדפסה על אפודים זוהרים לילדים?

בוודאי, אנו ביעל בר מוצרי פרסום מתמחים במיתוג עבור חברות וארגונים מובילים במשק ואנו גם מדפיסים אפודים זוהרים לילדים. ההדפסה על האפודים נעשית לרוב בדפוס משי – על מנת להדפיס בדפוס זה אנו מייצרים גלופה עשויה רשת צפופה בצורת הלוגו ששלחתם לנו ומחדירים את הצבע דרך הרשת על גבי האפודים הזוהרים בנוסף קיימת אפשרות להדפסה בשיטת סובלימציה זוהי שיטה נפוצה המודפסת בעזרת חום ונותנת מענה לצורך בהדפסה צבעונית, אפשרות אחרונה להדפסה היא שיטת פרוצס זוהי מדבקה צבעונית המודבקת גם כן על ידי חימום לרוב שיטה זו על גבי אפודים זוהרים לילדים תצא פחות משתלמת מבחינת עלויות ולכן היא אינה מומלצת.

עשוי לעניין אתכם:

איזה צבעים ומידות של אפודים זוהרים לילדים קיימים אצלכם במלאי?

אפודים זוהרים לילדים קיימים אך ורק בצבע צהוב זוהר כיוון שצבע זה הוא הביקוש העיקרי עבור אפודים. לגבי מידת האפוד הוא מגיע במידה אחידה המותאמת לילדים כמו כן חשוב לציין כי האפוד מגיע עם סגירת צמדן לנוחות מרבית עבור הילדים כך שיצלחו לסגור את האפוד על גופם ללא קושי.

חשוב לציין! כל המידות והנתונים הטכניים המופיעים בעמוד הם מדויקים אך יחד עם זאת יתכנו בהחלט שינויים מינוריים בתהליך הייצור של המוצרים.

חברת יעל בר מוצרי פרסום עוסקת ביבוא שיווק ומיתוג של מגוון בגדי עבודה ומוצרי קד"מ עבור חברות וארגונים בניהם ניתן למצוא אפודים זוהרים עבור כל בעלי התפקידים, אפודים זוהרים לילדים ועוד מוצרי בטיחות שונים.