למה למתג דווקא תיקים?

בתחום מוצרי הפרסום והמתנות הממותגות אנו רואים כל שנה שקטגוריית התיקים היא קטגוריה מאוד מובילה ובעלת ביקוש גבוה מאוד מצד חברות וארגונים וגם עסקים קטנים. אז מדוע כולם מעוניינים לבצע הדפסה על תיקים ומדוע לבחור דווקא תיק ממותג על פני מוצרי פרסום ומתנות ממותגות אחרות? ישנן מספר סיבות עיקריות לביקוש הגבוה לתיקים ממותגים והעיקרית ביניהם היא השימוש הנרחב והיום יומי שמקבל המתנה עושה בתיק כאשר הוא מקבל אותו שהרי כל המטרה של מוצרי פרסום ומתנות ממותגות היא לחשוף את המותג של החברה לכמה שיותר אנשים ולהגיע לתפוצה כמה שיותר רחבה כך שהמותג ייחרט בתודעה של כמות גדולה ביותר של אנשים וביננו מי לא ישמח לקבל תיק שהוא מתאים לו במיוחד? היתרון המובהק בתיקים ממותגים הוא שקל מאוד לקלוע לקהל היעד שלכם לדוגמא: תיק לסטודנטים הוא תיק שיהיה בו מקום למחשב, יציאה ייעודית של אוזניות ועוד. עוד סיבה מאוד בולטת למה למתג דווקא תיקים היא כיוון שהמחיר של התיק מתאים לכולם – ניתן להדפיס על תיק במספר שקלים בודדים וניתן להדפיס על תיק במאות שקלים הכל לפי הצורך והתקציב שלכם.

איזה סוגי תיקים קיימים?

כיום ניתן למצוא איזה סוג של תיק שתחשבו עליו ובכל סוגי האיכויות, החל מתיקי גב פשוטים ועד לתיקי מנהלים יקרים עשויים עור. כמו כן בקטגורית התיקים ניתן להכניס את הצידניות ואפילו את תיקי שרוך ממותגים.

תיקים ממותגים לחברת SOS

כיצד לבחור נכון את התיק המושלם עבורכם?

על מנת לעשות בחירה באמת מושלמת של תיק שתפור בדיוק על מקבל המתנה חשוב מאוד לפני ביצוע הרכישה לנתח את קהל היעד שלכם. חישבו למי אתם הולכים להעניק את התיק במתנה? מה התחביבים שלו? במה הוא עוסק? לאחר ניתוח קהל היעד יהיה קל הרבה יותר להתאים תיק שגם אתם תהנו מחשיפה גדולה שלו במרחב הציבורי על ידי מקבל המתנה וגם מקבל התיק מכם ייהנה ממנו ויעשה בו שימוש, לאחר מכן יש להגדיר תקציב עבור הדפסה על התיקים וכך להתאים תיק מצוין עבורכם.

תיקים ממותגים – כמה זה עולה?

זוהי בהחלט שאלה גדולה מאוד לתחום התיקים והאבסורד הוא שאנו מקבלים טלפונים מלקוחות שרצים ישירות לעניין המחיר ללא בדיקה של קהל היעד או נראות התיק וכו' אז נכון ברור שחייב להגדיר תקציב מראש עבור התיק אותו תרצו אך חשוב גם להתאים את המתנה למקבלה. שהרי לא תרצו שמאות או אלפי השקלים שלכם ירדו לטמיון בכך שמקבל המתנה יזרוק את התיק ואיזה פינה חשוכה בביתו. ולעניין המחיר ניתן למצוא תיקים החל מ 1 ₪ לתיק ועד למאות שקלים עבור תיק אחד.

תיק למחשב ממותג

איזה סוגי הדפסות נהוג לעשות על תיקים?

מאוד תלוי בסוג התיקים ובנוסף בלוגו שלכם לדוגמא בכמה צבעים הלוגו שלכם מודפס? לרוב על גבי התיקים מדפיסים בדפוס משי זהו דפוס זול וטוב אך במידה ויש לכם מספר רב של צבעים בלוגו דפוס המשי לא יצא המשתלם ביותר. דרך נוספת פופולרית מאוד למיתוג הוא על ידי רקמה ממוחשבת, רקמה לרוב תראה יפה יותר על גבי התיק ותשדר יוקרה ובנוסף תשרוד לאורך כל חיי התיק אך שימו לב עלות הרקמה היא יקרה יותר.

מה חשוב לדעת לפני ביצוע רכישה של תיקים ממותגים?

במידה והדבר ניתן לכו לחברה הממתגת ותחושו בידיכם את התיק בנוסף אם אתר צריכים להכניס מתנות נוספות בתוך התיק בדקו קודם המיתוג שאכן הכל נכנס לתיק כמו כן תדרשו מהחברה הממתגת הדמיה לפני הדפסה על גבי התיק, ההדמיה היא קריטית כולל פירוט של מידות ההדפסה שכן היא תחסוך אי נעימות לאחר אספקת התיקים.