בקטלוג המוצרים שלנו תחת קטגוריית כובעים ממותגים תוכלו למצוא עשרות דגמים של כובעים הניתנים למיתוג המתאימים לכל מטרה בין אם מדובר באירועים פרטיים או אירועים עסקיים ואפילו סתם לצרף כובע ממותג למנה אחת גדולה עבור העובדים או הלקוחות שלכם, היום בחרנו להתמקד בכובעי המצחייה הקיימים בשוק איזה מהם מומלץ למיתוג ועבור איזה אירוע וכמובן כיצד תמתגו אותו בצורה הטובה והנכונה ביותר.

אז איזה כובעי מצחייה קיימים בשוק?

השוק כיום רווי במאות סוגי כובעים ואפילו לכובעי המצחייה יש המון סוגים ביניהם ניתן למצוא את כובע המצחייה הנפוץ ביותר שהוא כובע מצחייה עשוי כותנה – אך חשוב מאוד לשים לב האם זו כותנה רגילה, כותנה סרוקה וכו' הכובע הנפוץ מאוד למיתוג לאחר הכובע מצחייה הם כובעי הרשת לרוב עשויים פוליאסטר ומגיעים עם כרית קידמת ושטח קידמי נרחב מאוד לפרסום המתאים במיוחד לימי כיף קיציים ולאירועים, מסיבות וכו' בגלל הצבע המושך שלהם. ניתן למצוא גם את כובעי המצחייה דרייפיט העשויים מבד נושם מנדף זיעה המתאים במיוחד לימי ספורט ואירועים תחת כיפת השמיים אך שימו לב! חשוב להקפיד על סוג הדפסה שמתאים לכובע דרייפיט – נדבר על כך בהמשך. בנוסף חשוב לשים לב בכובעי המצחייה השונים מהו הסגר מאחורי הכובע, ישנם 3 סגרים נפוצים במיוחד והם סגר סקוץ' , סגר כפתורי פלסטיק וסגר מתכת, המתכת הוא הסגר האיכותי ביותר.

 

זה ממש מבלבל – מה ההבדל בין כובע חמש פאנל לכובע שש פאנל?

אנו תמיד נתקלים השאלה מצד הלקוחות למה כתוב מתחת לכל כובע את מספר הפאנלים? מה זה אומר? כאשר תבחנו כובע מצחייה מקרוב אתם תשימו לב שהוא תפור ממספר חלקים המשלמים אותו לכדי כובע אחד עגול – מספר הפאנלים אומר מסר החלקים התפורים המשלימים לכדי כובע אחד עגול. ההבדל המהותי ביניהם יהיה בקדמת הכובע כאשר בכובע שש פאנל קדמת הכובע יהיה מחולק לשתי חלקים ובכובע חמש פאנל קדמת הכובע תהיה גדולה יותר – אנו ממליצים על כובע חמש פאנל בגלל שטח הפרסום הנרחב יותר כך הלוגו של החברה שלכם ימשוך תשומת לב גדולה יותר.

כובעים ממותגים – מחיר?

בקטגוריית הכובעים ניתן למצוא את כובעי המצחייה עשויים כותנה עם סגר סקוץ' מאחור הנקראים לרוב גם כובעי בייסיק ובנוסף כובעי הרשת עם כרית בקדמת הכובע והם הזולים ביותר – החל 3 שקלים לכובע לפני מע"מ ומיתוג לאחר מכן ישנם את כובעי הכותנה הסרוקה וכובעי הדרייפיט החל מ 7 שקלים לכובע לפני מע"מ ומיתוג ולבסוף ישנם את כובעי המצחייה שהם כובעי אופנה והים יהיו היקרים ביותר כמובן תלוי באיזה סוג תחברו.

כיצד למתג נכון את הכובע?

את כובע המצחייה הרוב המוחץ בוחר למתג בקדמת הכובע אך לא רק! שינם גם כאלה שממתגים את הכובע מאחור או בצידי הכובע הכל תלוי בסוג העיצוב ובכמות הקבצים אותם תרצו להדפיס על הכובעים לדוגמא: אם ישנו מרוץ המתקיים ויש כמה ספונסרים המשלמים על הכובע ניתן להדפיס בצידי הכובע את הלוגו של 2 החברות הממנות את האירוע.

כובע איכותי ג'ורג' YB2210 כחול נייבי

איזה סוגי הדפסה קיימים לכובעים?

סוג המיתוג הוא חשוב מאוד ותלוי בעצם בסוג הכובע שאותו תבחרו את רוב הכובעים ניתן למתג בדפוס משי הוא דפוס מצוין וזול אך החיסרון שלו הוא כמות הצבעים אותו תבחרו לגבי כובעי הרשת לרוב מיתוגם יהיה בשיטת סובלימציה היתרון העצום של הדפסת סובלימציה היא תמונה צבעונית מלאה על גבי הכובע. את כובעי הדרייפיט ניתן למתג בדפוס משי אך מומלץ יותר למתג אותו בשיטת פרוצס. כמובן שאת כל הכובעים ניתן למתג בקרמה ממוחשבת זהו המיתוג שישדר את הכובע המושקע ביותר והוא ישרוד לכל אורך חיי הכובע אך יחד עם זאת הוא לרוב גם היקר ביותר – תלוי בכמות הצבעים שעליכם להדפיס.

 

טיפים חשובים לפני הזמנת כובעים ממותגים

רגע לפני שהחברה הממתגת לכם את הכובעים תתחיל במלאכה מומלץ להגיע למקום פיזית ולחוש בסוג הכובע וכיצד הוא יושב על הראש ולא להסתפק רק בתמונות בנוסף חשוב מאוד לקבל מחברת המיתוג הדמיה לפני ההדפסה בהדמיה יהיו מפורטים סוגי ההדפסה גודל ההדפסה המדויק וכיצד יראה הכובע לאחר המיתוג מבחינת פרופורציות.