הדפסה על כובעים משנה ומקפיצה את האווירה של כל אירוע, פעילות, כנסים ועסקים. כובעים ממותגים הם דרך מצוינת לשנות אווירה ולתת ערך מוסף לאירוע או העסק שלכם, בנוסף כובעים מודפסים נותנים נראות אחידה ומקצועית לעסק או לאירוע שלכם כאשר כל אנשי השירות או האורחים נראים באופן אחיד ומדוגם.

כובעים מודפסים חזרו ובענק ובמידה ואתם בעלי עסק או מתכננים אירוע גדול בין אם אתם יצירתיים יותר ובין אם פחות – שקלו ברצינות חלוקת כובעים מודפסים לעובדים שלכם או לאורחים שלכם. תחילה נפרט מדוע כובעים מודפסים הם הדבר חיוני ביותר לעסק שלך.

כאשר אנו מנהלים עסק ומעוניינים לשדר אחידות בעזרת נראות אזי תלבושת אחידה תהיה מוצר חיוני עבור העובדים שלך, כאשר כל העובדים ילבשו חולצה אחידה שעל גביה מודפס לוגו החברה ובנוסף יחבשו כובע על ראשם המסר שמועבר ללקוח שלכם הוא ארגון, סדר והנהגת תרבות במקום כך שהרושם הראשוני של הלקוח על העסק ועל העובדים יהיה חיובי כי עובדתית אנשים אוהבים לקנות במקום מסודר ורשמי.
ניתן ללמוד זאת ולקחת דוגמא מחברות הענק שמלבישות באופן אחיד את כל העובדים אשר תפקידם לתת שירות ללקוח הקצה לדוגמא איקאה, יו פי אס, מקדולנס ועוד.

כובע ממותג - יעל בר מוצרי פרסום

לכן אל תתפשרו והזמינו לעובדים שלכם תלבושת אחידה הכוללת חולצות ממותגות, כובעים ממותגים ואפילו סינרים!

כובעים לאירועים כיום הוא הדבר הכי חם בשוק כמעט כל אירוע שאנו מוזמנים אליו אנו יכולים לראות את הכובעים המודפסים מחולקים לאורחים ולא לחינם כי הרי היא נותנת אווירה אחרת לאירוע! בין אם מדובר על כובע מודפס לחתונה או כובע מודפס לאירוע עסקי אתם חייבים לחלק את זה לאורחים שלכם כי לכובעים מודפסים מספר יתרונות.

  1. אווירה – בעת חלוקת הכובעים האורח מרגיש מחובר לאירוע וחלק ממנו כאשר הוא לובש פריט המזדהה עם אופי האירוע כך שכל האורחים נכנסים לאווירת האירוע וכך יותר כיף!
  1. תמונות – את הרוב המוחלט של האירועים אנו אוהבים לתעד במיוחד כיום בעידן הסלפי והרשתות החברתיות כך שאם אנו עורכים אירוע עסקי והאורחים כולם מצטלמים ומעלים תמונות לרשתות החברתיות כאשר הם חובשים לראשם את הכובעים המודפסים שחילקתם להם – כך תקבלו שגרירי פרסום המפיצים את המותג שלכם הלאה לחברים ולקרובים ואתם ומקבלים הכרה תדמיתית מצוינת.
  1. מזכרת מאירוע – האורחים שלכם בין אם מדובר באירוע משפחתי או אירוע עסקי בסוף האירוע ייקחו איתם הביתה את הכובעים המודפסים שחילקתם להם וכך תישאר להם מזכרת נעימה מהאירוע שלנו. מחקרים מראים כי המוצרים הממותגים המחולקים לנו באירועים כאלו ואחרים שמישים לנו כ-8 חודשים בממוצע לאחר האירוע!

את הכובעים ניתן להדפיס כיום בדפוס משי\דיגיטלי במבחר רב של צבעים על מנת להבטיח שההדפס המתקבל על הכובעים יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
כמו כן את הכובעים ניתן לשדרג למיתוג בעזרת רקמה המשדר יותר השקעה ויוקרה.
לסיכום אל תוותרו על הדפסת כובעים לאירוע שלכם מספר היתרונות הגבוה לעומת ההשקעה הזניחה יחסית לוודאי משתלמת!