אנו בחברת יעל בר מוצרי פרסות ומתנות ממותגות עוסקים ביבוא, ייצור ושיווק של מוצרי קידום מכירות וממתגים אותם בלוגו החברה עבור חברות וארגונים בין מוצרי הפרסום המובילים בחודשי הקיץ ניתן למצוא מניפות ממותגות.

המניפות הממותגות הן מוצר פרסום מדליק ומאוד מיוחד. מה הופך אותו לכזה? הוא באמת מהווה פתרון לאירועים פרטיים כגון חתונות או ימי כיף של חברות וארגונים המתקיימים בחודשי הקיץ בין אם תחת כיפת השמיים ובין אם בתוך אולם סגור זוהי מתנה שכולם ישמחו לקבל ולעשות בו שימוש מידי, מניפות ממותגות זהו מוצר שעושים בו שימוש לרוב במרחב הציבורי מה שיביא לכם חשיפה למותג ללוגו החברה שלכם וימשוך תשומת לב רבה.

מהם המניפות הקיימות כיום בשוק?

ישנם מאות סוגים של מניפות הקיימות כיום ניתן למצוא מניפה החל משקל אחד ועד לכמה עשרות שקלים עבור מניפה אחת הכל תלוי בסוג המניפה, גודלה, החומר ממנה היא עשויה ועמידותה לאורך זמן. ניתן למצוא מניפות עשויות עץ עם קרטון קשיח בחלקה העליון או מניפות עשויות פלסטיק ובד פוליאסטר החלקה העליון כמו כן ישנם מניפות בשלל צבעים.

מניפה ממותגת בצבע ירוק

כיצד להדפיס על מניפות בצורה נכונה?

על גבי המניפות נהוג להדפיס ב2 מקומות עיקריים או על ידית המניפה שם המיתוג יהיה לרוב קטן יותר או על גבי החלק העליון של המניפה ששם שטח הפרסום גדול יותר ולרוב ההדפסה היה גדולה יותר. על הידית מדפיסים בשיטת הדפסת טמפון זוהי הדפסה המתבצעת בעזרת כרית ייעודית שהוכנה מראש בצורת לוגו החברה לעומת זאת על חלקה העליון של המניפה נוהגים להדפיס בדפוס משי המתבצע על ידי הכנת גלופה עשויה מרשת צפופה בצורת הלוגו של החברה ודרך הרשת מחדירים את הצבע אותו תרצו להדפיס על גבי המניפה. חשוב לציין! בחלקה העליון של המניפה לא נוהגים להדפיס יותר מצבע אחד וזאת על מנת לקבל תוצאה של הדפסה יפה בעלת רזולוציה גבוהה. על גבי הידית של המניפה ניתן להדפיס במספר צבעים – הכל תלוי בכמות הגלופות שתבקשו להכין עבור כל צבע.

הדפסה על מניפה לבנה

הדפסה על מניפות – דגשים חשובים

כפי שהזכרנו למעלה ישנם מאות סוגי מניפות הקיימות בשוק אך שימו לב! מחיר נמוך מאוד של מניפה צריכה להיות חשודה עבורכם. מדוע? ישנם מניפות שממש מתפרקות ברגע הפתיחה שלהם ומקבל המתנה לא ייהנה מהמתנה שהענקתם לו אפילו ל2 דקות לכן תשאלו את החברה הממתגת לכם את המניפות באיזה מניפות מדובר והאם הן מספיק חזקות לשימוש. לגבי הדפסה במספר צבעים על חלקה העליון של המניפה ישנם חברות שממתגות מספר צבעים בחלקה העליון של המניפה שימו לב! על מנת לקבל תוצאה רצויה ויפה אין להדפיס על מניפה בחלקה העליון יותר מצבע אחד הדבר יגרום לעיוות המניפה ולהדפסה שאינה איכותית. דבר אחרון הוא לדרוש מהחברה בה אתם ממתגים את המניפות לשלוח לכם לפני ההדפסה הדמיה למוצר הכוללת את המידות המדויקות של גודל ההדפסה וכיצד היא תראה על גבי המניפה מבחינת פרופורציות.