דיסק און קי או בשמו העברי הנכון "החסן נייד" הוא מכשיר זעיר לאחסון נתונים והוא בהחלט משמש כגאווה ישראלית, הממציא הוא דוב מורן. כבר מזמן שכל העולם כולו משתמש בהמצאה זו וכמעט בכל בית נמצאים כמה וכמה מכשירים כאלו ובגלל שהדיסק און קי הוא מאוד פופולרי ונעשה בו שימוש רב תוכלו להפוך אותו למקדם המכירות המושלם עבורכם.

מספר רב של יתרונות יש לזיכרון נייד או דיסק און קי ממותג וננסה לסקור בפניכם את רובם ולהסביר מדוע הוא מקדם המכירות מספר אחד.

ראשית הזיכרון הנייד הממותג הוא יחסית מאוד זול עבור מתנות לעובדים או לחלוקה ללקוחות בשאלת העלות מול התועלת ונפוץ מאוד לכן זו מתנה מתאימה לחלוקה בכנסים או באירועים בהם ישנה לרוב חלוקה המונית ואפילו לחלוקה ללקוחות כך שתוכלו לחלק יותר מתנות ליותר לקוחות או לקוחות פוטנציאלים באותה הגדרת תקציב בהשוואה למתנה ממותגת אחרת.

קל למתגו – לדיסק און קי יש מספיק מקום להדפיס או לחרוט בעזרת לייזר על גבו את המותג שלכם ואולי גם סלוגן קצר כך הדיסק און קי הממותג יהפוך למוצר פרסום מעולה ותוכלו לקבל חשיפה מקסימלית של המותג שלכם.

קל לשנות את צורתו – את הדיסק און קי הממותג תוכלו לעצב כמעט בכל צורה שתרצו בהזמנה אישית במידה ומדובר בהזמנה בכמות גדולה לדוגמא אם החברה שלך עוסקת במכירת מכוניות תוכל לחלק ללקוחותיך דיסק און קי ממותג בצורת מכונית וכנ"ל לגבי רוב התחומים יחד עם זאת יש לשים לב כמו שכבר הזכרנו שישנה הגבלת כמות מינימום כאשר מזמינים דיסק און קי ממותג בעיצוב אישי.

נעשה בו שימוש רב – בדרך כלל מי שעושה שימוש בדיסק און קי לוקח אותו רוב הזמן יחד אתו מה שמבטיח לכם שימוש מרבי במוצר שחילקתם כי כאשר נעשה בו שימוש מרבי זה אומר שהוא חשוף ליותר אנשים וכאשר הזיכרון הנייד ממותג חשוף להרבה אנשים אז גם המותג שלכם מושך תשומת לב וזוכה להכרה גדולה יותר. השתדלו תמיד לבחור דיסק און קי ממותג בגודל קטן או בינוני כדי שלמקבל המתנה יהיה נוח לשאת אותו יחד אתו לכל מקום.

טעינת הדיסק און קי במידע שיווקי – עוד יתרון מדהים בחלוקת דיסק און קי ממותג הוא טעינה של הזיכרון הנייד במידע שיווקי של החברה שלכם כך שכאשר מקבל המתנה יחבר את הדיסק און קי הממותג למחשב וירצה לעשות בו שימוש הוא יתקל בחומר השיווקי ששתלתם בתוך המכשיר ויוכל לעיין בו.

את הדיסק און קי  ניתן למתג בכמה דרכים שונות, הכל בהתאם לקהל היעד שלכם ובמה שאתם מעוניינים לשדר למקבל המתנה. לדוגמא בבחירת מתנה למנהלים יתאים דיסק און קי ממותג בחריטה בכייס מעור אמיתי לעומת דיסק און קי בסיסי לחלוקה באירועים וכנסים.