כאשר תדפדפו בקטלוג המוצרים שלנו באתר תוכלו לראות מגוון גדול של קטגוריות מוצרים שונות שניתן להזמין ולמתג בלוגו החברה שלכם כמובן בהתאם לקהל היעד שלכם כאשר לכל מוצר ישנו אופי משלו המתאים לקהלים מסוימים, יחד עם זאת ניתן למצוא כמה קטגוריות מרכזיות אשר מתאימות כמעט לכל קהל יעד והן נחשבות לקטגוריות המובילות אצלנו כיום נדבר על עטים ממותגים לעסק שלכם.

עטים ממותגים הם מאותם מוצרים הנקנים בכמויות בכל שנה ומתאימים לכולם ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור את העט המתאים ולמתג אותו בחכמה על מנת שהוא יפיק את המירב כמוצר פרסום ובאמת יביא לתוצאות. תחילה נדבר על הנקודה מדוע דווקא עטים ממותגים ולא מוצרים אחרים? כיוון שעט הוא מוצר צריכה בסיסי עבור כל אחד ואחת וכולם ישמחו לקבל אותו במתנה ולעשות בו שימוש ואם הוא ממותג בלוגו החברה שלכם מה טוב כך גם יזכרו אותכם בזמן שיעשו בעט שימוש נוסף על כך עט הוא מוצר פרסום יחסית זול כך שניתן להזמין ממנו בכמויות גדולות ולחלק ליותר אנשים את מוצר הפרסום שלכם אך שימו לב לא ליפול למלכודת הזו של מוצר זול מאוד כיוון שכמו בכל מוצר אפילו כאשר מדובר על סך הכל עט חשוב מאוד לבחור עט עמיד, חזק וטוב שלא יתפרק בפעם הראשונה או השנייה שישתמשו בו כך שאנחנו ממליצים להוסיף עוד כמה אגורות בודדות ולרכוש עט חזק מסיבי עדיפות לעט עשוי מתכת עם דיו איכותי ומחט עבה וטובה לצורך הזרקת הדיו אל הדף.

מיתוג עטים כיצד? כמו שישנם כמה סוגי עטים שונים כאלו העשויים פלסטיק אחרים ממתכת וברזל וכו' כך גם סוג המיתוג משתנה מאחד לשני כאשר המיתוג הנפוץ ביותר כיום לעיטים הוא מיתוג בהדפסת טמפון זוהי הדפסה שיכולה להיות מודפסת ברזולוציה מאוד קטנה ויחד עם זאת עדיין יצא מיתוג בצורה חלקה וברורה בהדפסת טמפון נהוג לבחור הדפסה בצבע אחד אך זה לא מחייב וניתן להדפיס ביותר מצבע אחד. על עטים עשויים מתכת או ברזל תוכלו לחרוט אומנם מיתוג שכזה יעלה יותר כסף אך ישדר יוקרה ונראות מצוינת בהרבה מהדפסה רגילה לכן זה בעיקר תלוי בתקציב שלכם עבור עטים ממותגים. סוג מיתוג אחרון הוא מיתוג בשיטת פרוצס זהו מיתוג יחסית חדשני לעטים וניתן להדפיס עליו בצורה צבעונית כמעט לגמרי אך קחו בחשבון שהעלות היא בהתאם ואפשרות זו תהיה היקרה מבין כולן.

מה למתג על גבי העט? האם רק את לוגו החברה שלנו? בדרך כלל על העטים ניתן למתג את לוגו החברה ובנוסף סלוגן קצר המאפיין את אופי החברה או במה היא עוסקת בנוסף ישנם כאלו שכוללים גם טלפון ופרטי התקשרות לבחירתכם.

דבר נוסף ואחרון שחשוב מאוד לשים לב אליו בעת בחירת העט הוא ארץ ייצור הדיו, בוודאי שקרה לכל אחד מאיתנו כאשר השתמשנו בעט מסוים ובהגיענו לכתוב אתו הוא לא רושם אל אף שאנו רואים כי יש דיו בצינורית וזאת מכיוון שהדיו הוא ברמה זולה וככל הנראה התייבש. אנו ממליצים לרכוש עט שתוכנו מלא בדיו גרמני או שוויצרי אלו סוגי הדיו הטובים ביותר הקיימים כיום בעולם.