חברת יעל בר עוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי פרסום עבור חברות, ארגונים ועסקים בארץ ובכללם אנו גם מייבאים מחזיקי מפתחות הניתנים למיתוג ובייצור עצמי של מחזיקי מפתחות על פי הזמנה אישית של הלקוח.

מחזיקי מפתחות ממותגים יכולים להיות סופר מדליקים וגם לפרסם היטב את לוגו החברה ולהביא לחשיפה גדולה של המותג, זהו מוצר פרסומי נפוץ במיוחד במשך עשרות שנים וזאת מכיוון שלמחזיקי המפתחות הממותגים יש מספר יתרונות בולטים. המרכזי ביניהם הוא כמובן המחיר  כאשר משווים את המחזיק מפתחות לעומת מוצרי פרסום אחרים לא ניתן להתעלם מכך שהעלות מול התועלת של המוצר הנ"ל היא גבוהה במיוחד כיוון שמצד אחד ניתן לבצע הדפסה על מחזיקי מפתחות בכמות מאוד גדולה ולחלק למספר רב של אנשים ומצד שני זהו מוצר שכולם שמחים לקבל ורוב האנשים מחברים אותו למפתחות שלהם ומסתובבים איתו כל יום צמוד אליהם וגורמים לחשיפה מרבית של המותג שלכם.

מחזיקי מפתחות ממותגים הם כבר מזמן לא רק מחזיקי מפתחות וניתן למצוא מאות גימיקים על גבי המחזיקים כך שהתוצאה היא שמקבל המתנה נצרך למחזיק המפתחות הממותג ולא תולה אותו על המפתח שלו ליופי בלבד. לדוגמא אנו יכולים לראות עד כמה נפוץ מיתוג למחזיקי מפתחות בצורת פותחן לעגלה או מטבע נשלף לפתיחת עגלות סופר הסוד מאחורי המוצר הזה הוא הצורך הגדול שיש לכל אדם להסתובב עם המחזיק מפתחות הזה צמוד אליו.

כיצד ניתן למתג את מחזיקי המפתחות?

ישנם אלפי סוגים של מחזיקי מפתחות ולכל מחזיק מפתחות הסוג המתאים במיוחד לו למיתוג לרוב מזיקי מפתחות עשויים פלסטיק אנו נמתג בעזרת הדפסה וכאשר מדובר במחזיק מפתחות ממתכת בדרך כלל מבצעים על גביהם חריטת לייזר כמובן שעלות החריטה היא גבוהה יותר אך לא ניתן להתעלם מהיתרונות הרבים של החריטה על פני ההדפסה. לדוגמא מחזיק מפתחות עשוי מתכת עם חריטה יכול לשרוד לשנים רבות על גבי צרור המפתחות של מקבל המתנה לעומת מחזיק מפתחות עשוי פלסטיק שעלול להישבר או אפילו מחזיק מפתחות עשוי מתכת עם הדפסה שגם כאן ההדפסה עלולה להישחק מכיוון שזהו מוצר בעל כושר חיכוך גבוה במיוחד.

ייצור מחזיקי מפתחות ממותגים

שיטה נפוצה נוספת למיתוג מחזיקי מפתחות היא ייצור עצמי של מחזיקי מפתחות במיתוג אישי על פי הזמנה אישית לפרטי פרטים. כאשר מייצרים מחזיקי מפתחות עשויים מתכת בצורת הלוגו יש להכין גלופה מיוחדת ליציקת המתכת וכאשר מכונות בעלי עוצמת לחיצה עצומה משטחת את מחזיק המפתחות בהתאם לגלופה שאותה יצרנו. כאשר מבצעים הזמנה של מחזיקי מפתחות ממותגים לרוב תצטרכו להתחייב על כמות גדולה של מחזיקי מפתחות ולכן זו אופציה לא רעה למי שמעוניין בכמות גדולה במיוחד והיא לא בהכרח יקרה יותר לעומת הדפסה או חריטה על מחזיק מפתחות קיים לכן הטוב ביותר הוא להתייעץ עם החברה הממתגת ולספר לה על אפשרות של ייצור ובהתאם ללוגו שלכם תדעו אם האפשרות הזו מתאימה לכם או לא.